Clubkalender
Let op! Vanwege een evenement (Obstacle run) dat op zondag 24 oktober op en rond het parcours plaatsvindt, vinden alle clubtrainingen die dag plaats in Oostvoorne.
Locatie: Brunotti Beachclub
Adres: Noordoever Oostvoornse Meer 3
Verzamelen: 9:45 uur
Start trainingen: 10:00 uur
Trainers (roulerend): Ron van Boven, Henk Visser, Arnoud Franke
Let op! Vanwege een evenement (Obstacle run) dat op zondag 24 oktober op en rond het parcours plaatsvindt, vinden alle clubtrainingen die dag plaats in Oostvoorne.
Locatie: Brunotti Beachclub
Adres: Noordoever Oostvoornse Meer 3
Verzamelen: 9:45 uur
Start trainingen: 10:00 uur
Trainers
Groep A1 : Ernst Burgers / Hans van Aarst
Groep A2 : (om en om) Liesbeth Verdonk en Leon Verkleij
Groep A3 : Michel Mostert
Let op! Vanwege een evenement (Obstacle run) dat op zondag 24 oktober op en rond het parcours plaatsvindt, vinden alle clubtrainingen die dag plaats in Oostvoorne.
Locatie: Brunotti Beachclub
Adres: Noordoever Oostvoornse Meer 3
Verzamelen: 9:45 uur
Start trainingen: 10:00 uur
Trainers, roulerend:
Pascal van Bruggen
Ido Bikker
Valentijn Visch
Menno v/d Avoort
Richard v/d Velde
Ben Dekker
Trainer: Dolf Okkerman
Trainers (roulerend): Ron van Boven, Henk Visser, Arnoud Franke
Trainers
Groep A1 : Ernst Burgers / Hans van Aarst
Groep A2 : (om en om) Liesbeth Verdonk en Leon Verkleij
Groep A3 : Michel Mostert
Trainers, roulerend:
Pascal van Bruggen
Ido Bikker
Valentijn Visch
Menno v/d Avoort
Richard v/d Velde
Ben Dekker
Trainer: Dolf Okkerman
Trainers (roulerend): Ron van Boven, Henk Visser, Arnoud Franke
Trainers
Groep A1 : Ernst Burgers / Hans van Aarst
Groep A2 : (om en om) Liesbeth Verdonk en Leon Verkleij
Groep A3 : Michel Mostert
Trainers, roulerend:
Pascal van Bruggen
Ido Bikker
Valentijn Visch
Menno v/d Avoort
Richard v/d Velde
Ben Dekker
Trainer: Dolf Okkerman
Trainers (roulerend): Ron van Boven, Henk Visser, Arnoud Franke
Trainers
Groep A1 : Ernst Burgers / Hans van Aarst
Groep A2 : (om en om) Liesbeth Verdonk en Leon Verkleij
Groep A3 : Michel Mostert
Trainers, roulerend:
Pascal van Bruggen
Ido Bikker
Valentijn Visch
Menno v/d Avoort
Richard v/d Velde
Ben Dekker
Trainer: Dolf Okkerman