Clubkalender
ma | di | wo | do | vr | za | zo |
---|---|---|---|---|---|---|
AFGELAST: Training Fat Alberts
10:00
AFGELAST: Training Fat Alberts
okt 3 @ 10:00 – 12:00
Trainers (roulerend): Ron van Boven, Henk Visser, Arnoud Franke
AFGELAST: Training jeugd Groep A1/A2/A3
10:00
AFGELAST: Training jeugd Groep A1/A2/A3
okt 3 @ 10:00 – 11:45
Trainers Groep A1 : Ernst Burgers / Hans van Aarst Groep A2 : (om en om) Liesbeth Verdonk en Leon Verkleij Groep A3 : Michel Mostert
AFGELAST: Training jeugd Groep B
10:00
AFGELAST: Training jeugd Groep B
okt 3 @ 10:00 – 12:00
Trainers, roulerend: Pascal van Bruggen Ido Bikker Valentijn Visch Menno v/d Avoort Richard v/d Velde Ben Dekker
|
||||||
Training Fat Alberts
10:00
Training Fat Alberts
okt 10 @ 10:00 – 12:00
Trainers (roulerend): Ron van Boven, Henk Visser, Arnoud Franke
Training jeugd Groep A1/A2/A3
10:00
Training jeugd Groep A1/A2/A3
okt 10 @ 10:00 – 11:45
Trainers Groep A1 : Ernst Burgers / Hans van Aarst Groep A2 : (om en om) Liesbeth Verdonk en Leon Verkleij Groep A3 : Michel Mostert
Training jeugd Groep B
10:00
Training jeugd Groep B
okt 10 @ 10:00 – 12:00
Trainers, roulerend: Pascal van Bruggen Ido Bikker Valentijn Visch Menno v/d Avoort Richard v/d Velde Ben Dekker
|
||||||
Training Fat Alberts
10:00
Training Fat Alberts
okt 17 @ 10:00 – 12:00
Trainers (roulerend): Ron van Boven, Henk Visser, Arnoud Franke
Training jeugd Groep A1/A2/A3
10:00
Training jeugd Groep A1/A2/A3
okt 17 @ 10:00 – 11:45
Trainers Groep A1 : Ernst Burgers / Hans van Aarst Groep A2 : (om en om) Liesbeth Verdonk en Leon Verkleij Groep A3 : Michel Mostert
Training jeugd Groep B
10:00
Training jeugd Groep B
okt 17 @ 10:00 – 12:00
Trainers, roulerend: Pascal van Bruggen Ido Bikker Valentijn Visch Menno v/d Avoort Richard v/d Velde Ben Dekker
|
||||||
In OOSTVOORNE: Training Fat Alberts
10:00
In OOSTVOORNE: Training Fat Alberts
okt 24 @ 10:00 – 12:00
Trainers (roulerend): Ron van Boven, Henk Visser, Arnoud Franke
In OOSTVOORNE: Training jeugd Groep A1/A2/A3
10:00
In OOSTVOORNE: Training jeugd Groep A1/A2/A3
okt 24 @ 10:00 – 11:45
Trainers Groep A1 : Ernst Burgers / Hans van Aarst Groep A2 : (om en om) Liesbeth Verdonk en Leon Verkleij Groep A3 : Michel Mostert
In OOSTVOORNE: Training jeugd Groep B
10:00
In OOSTVOORNE: Training jeugd Groep B
okt 24 @ 10:00 – 12:00
Trainers, roulerend: Pascal van Bruggen Ido Bikker Valentijn Visch Menno v/d Avoort Richard v/d Velde Ben Dekker
|
||||||
Training Fat Alberts
10:00
Training Fat Alberts
okt 31 @ 10:00 – 12:00
Trainers (roulerend): Ron van Boven, Henk Visser, Arnoud Franke
Training jeugd Groep A1/A2/A3
10:00
Training jeugd Groep A1/A2/A3
okt 31 @ 10:00 – 11:45
Trainers Groep A1 : Ernst Burgers / Hans van Aarst Groep A2 : (om en om) Liesbeth Verdonk en Leon Verkleij Groep A3 : Michel Mostert
Training jeugd Groep B
10:00
Training jeugd Groep B
okt 31 @ 10:00 – 12:00
Trainers, roulerend: Pascal van Bruggen Ido Bikker Valentijn Visch Menno v/d Avoort Richard v/d Velde Ben Dekker
|
Neem abonnement op gefilterde kalender